заправка принтеров

Ремонт принтерів Київ

Багато пристроїв, що знаходяться в офісі можуть друкувати текст. Це принтери, копіювальні апарати, факси, багатофункціональні пристрої. Принципово у всіх цих пристроях функція друку складається з двох частин:

1.  формування зображенння або тексту з допомогою электронних блоків
2. захоплення та протяжка листів паперу за допомогою механічних вузлів

Наш сервісний центр виконує ремонт принтерів у стислі строки. Сучасна електротехнічна промисловість здатна виготовляти електронні блоки настільки надійними, що вони, як правило, виходять з ладу тільки за екстремальних умов (різкий стрибок напруги, перегрів через тривалу роботу!!, механічні пошкодження від ударів). З метою зменшення вартості, електронні блоки друкувальних пристроїв виготовляють на автоматичних лініях, максимально об'єднують та ущільнюють окремі деталі. Тому, якщо електронний блок виходить з ладу, як правило, в ньому не виконують заміну окремих деталей, а замінюють весь блок ( це значно дешевше). Але і самі блоки коштують недешево. Найчастіше вартість заміни електроніки співставна з вартістю самого пристрою.
Наша позиція: у випадку виходу з ладу електронних блоків в пристроях для друку вартістю до 500 у.о. ПІСЛЯ гарантійного строку, ремонтувати їх, загалом, економічно невигідно! Взагалі, вартість будь-якого ремонту післягарантійного пристрою не повинна перевищувати 1/4 вартості нового пристрою. Тому, віддаючи принтер або факс в ремонт, сміливо можете поставити фірмі/сервісу таку умову! Ремонт лазерних принтерів можливий з виїздом майстра на місце. Насправді, электроніка виходить з ладу нечасто. А ось поломки механічних вузлів- звичайне явище. Причинами механічних поломок бувають такі випадки:

1. Попадання в принтер сторонніх твердих предметів (здебільшого скріпки та скоби від степлеру)
2. Невдале вилучення паперу, який застряг в принтері
3. Природній знос вузлів подання паперу.

За першими двома пунктами можемо надати такі рекомендаціиї:
• Не друкуйте на чорновиках, а якщо є така потреба, уважно огляньте аркуш на предмет скріпок, крихт хліба та інших твердих часточок.
• Розміщуйте принтер в таких місцях, де виключається випадкове попадання в нього сторонніх предметів.
• У разі, якщо в принтер щось потрапило, негайно його вимкніть та викличте спеціаліста для вилучення стороннього предмету.
• У випадку застрягання паперу натисніть важіль в задній частині принтера та акуратно вилучіть аркуш. Аркуш ЗАВЖДИ потрібно витягати по ходу подання паперу.
• Якщо в принтері застряг шматок паперу не виколупуйте його ножицями, пилочками для нігтів тощо.

Запам'ятайте: гарантийній ремонт в такому випадку не виконують!

Природній знос вузлів подання паперу принтера сильно залежить від чистоти приміщення, в якому він знаходиться. Для приміщень з середнім рівнем забруднення, приблизно через 30-50 тис. копій в принтерах починаються проблеми з поданням паперу. І тут необхідна їх чистка (профілактика, ремонт принтерів Київ).


ремонт принтерів canon, ремонт принтерів hp, ремонт картриджа принтера, спеціаліст по ремонту принтерів, ремонт принтерів samsung, ремонт принтерів xerox,

Copyright © LD-PRINT, 2009. Всі права захищені